
Комплект Пальник UTRG-046 + Картридж 230гр UTRG-003
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRG-046+UTRG-003
2 210 ₴
1 696 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Економічний туристичний пальник зі шлангом Tramp UTRG-046 має надійну стійку конструкцію, що витримує вагу до 12 кг і дозволяє готувати їжу в посуді об'ємом до 10 літрів. Конфорка додатково захищена вбудованим вітрозахисним екраном, який збільшує ККД.
Особливості:
- стійкий та економічний
- виносна конструкція зі шлангом
- вбудований вітрозахист
- оснащений вбудованим п'єзопідпалом
- регулювання потужності полум’я
- велика площа опорних ніжок
- призначений для використання з різьбовими газовими балонами (epi-gas) Tramp UTRG-002, UTRG-003
- є можливість підключення пальника до цангового (штокового) балону Tramp UTRG-001 за допомогою перехідника Tramp UTRG-018
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча сталь, алюміній, мідний сплав
Вага пальника: 246 г
Потужність: 2500 Вт
Час роботи на 1 балоні
110 г - 36 хв
230 г - 76 хв
450 г - 150 хв
Розмір в розкладеному стані: Ø16,4(опори для посуду)×8 см; 31,5 см - довжина шланга
Розмір в складеному стані: Ø8,5×6,3 см
Час закипання 1 л води: 3 хв 30 с
Комплектація: пальник, пластиковий кейс + газовий картридж
Країна виробник: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.23 кг |
| Час безперервної роботи | 1.16 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| П'єзорозпалювання | Так |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Сірий |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Час закипання 1л води | 3.3 хв |
| Оптимально для кількості осіб | 7 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Об`єм | 0.23 л |
| Ширина | 160 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Газова |
- Ціна: 1 696 ₴
