
Килимок самонадувний Tramp з можливістю стеження green 188х66х5 UTRI-004
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRI-004
2 450 ₴
1 882 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самонадувний килимок Tramp Connect 5 cм - одномісний самонадувний килимок для сну та відпочинку на природі.
Важливо! Не використовувати для плавання на воді. Не піддавати дії прямих сонячних променів.
Сезонність: весна, літо, осінь
Особливості:
- з обох сторін наявні кнопки для зістібання з килимками цієї серії
- один клапан для надування та здування килимка
- має чохол і фіксуючі ремені
Характеристики:
Розмір: 188 x 66 x 5 см
Вага: 1830 г
Розмір наповнювача: 183 x 60 x 5 см
Розмір в чохлі: 66x19 см
Матеріал верху: Polyester 75D, PVC, WR
Матеріал низу: Polyester 75D, PVC, WR
Наповнювач: Спінений поліуретан
Допустиме навантаження: 130 кг
Країна виробник: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1700 г |
| Довжина | 182 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 59 см |
- Ціна: 1 882 ₴









