
Килимок самонадувний Tramp комфорт з можливістю зістібання olive 190x60x3 UTRI-015
- Немає в наявності
- Код: TR_UTRI-015
2 480 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Килим самонадувний Tramp UTRI-015, 3 см
Матеріал верхнього шару килимів даної серії виготовлено з тканої замші.
Це не дозволяє спальнику сповзати з килима та забезпечує додаткову м'якість, зберігаючи тепло вашого тіла.
Замша приємна на дотик і дозволяє з великим комфортом лежати на килимку без спальника або покривала.
Структура низу килима – Slides Less (гелеподібні крапки) не дає йому ковзати по дну намету при розташуванні на похилих поверхнях.
Модель забезпечена кнопками з боків килимка, що дозволяє стегувати його з килимами аналогічної конструкції і товщини.
Характеристики:
Розмір: 198x65x3 см
Вага: 1600 г
Розмір наповнювача: 195x58x3 см
Розмір в чохлі: 65x17 см
Матеріал верху: Polyester Chamois Suede, WR
Матеріал низу: Polyester Slides Less, WR
Наповнювач: Спінений поліуретан
Допустиме навантаження: 130 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1600 г |
| Довжина | 190 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верх килимка | Поліестер Chamois suede (тканий замш) |
| Низ килимка | Поліестер Slides Less 75D |
- Ціна: 2 480 ₴









