
Тент Tramp Tent 3 х 5 green UTRT-101
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRT-101
2 520 ₴
1 942 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент призначено для захисту від опадів та сонячного випромінювання. По периметру вшито 12 петель для кріплення відтяжок. Місця кріплення петель підсилені вставками з тканини. В набір входять шнури-відтяжки (12 шт, 360 см кожна) та кілочки (12 шт).
Характеристики:
Розмір: 3х5 м
Вага: 1,1 кг
Матеріал: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU
Водостійкість: 4000 мм в. ст.
Комплектація: тент, відтяжки (12 шт), кілочки (12 шт), чохол
Країна реєстрації бренду: Україна
Гарантія: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відтяжок | 12 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Навіс, Захист від UV |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 1.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 500 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 1 |
| Конструкція | Одношарові |
| Тип | Тенти, шатри |
- Ціна: 1 942 ₴




