
Намет Tramp Lite Mosquito green
- Готово до відправки
- Код: TR_TLT-033.04
11 454 ₴
8 811 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Шатро Tramp Lite Mosquito green
Шатро Tramp Lite Mosquito являє собою великий шестигранний кемпінговий тент-шатро на міцному сталевому каркасі.
Якщо вам в поході необхідно обладнати столову, кухню чи кают-компанію для збору мешканців туристичного табору, дана модель – ідеальний варіант.
Розмір шатра 3.5 метри на 4.7, висота - 2.25 метри, що дозволяє стояти високій дорослій людині в повний зріст не пригинаючись.
Тент по периметру оснащено протимоскітною сіткою, завдяки чому ви будете надійно захищені від набридливих комах.
В літню спеку Mosquito відмінно вентилюється.
Шви гарно загерметизовані термоусадочною стрічкою, що забезпечує захист від вологи. Тому навіть у випадку дощу ваше шатро абсолютно не постраждає.
Тент-шатро міцно кріпиться до металевих стійок, розташованим по периметру і має два входи.
Для встановлення чи розборки шатра Mosquito вам знадобиться мінімум часу.
Конструкція каркаса не передбачає гнучких елементів, котрі з часом мають здатність руйнуватися.
Радимо Вам також звернути увагу на схожі шатро в нашій колекції: особливо на модель Tramp Mosquito LUX (V2) з додатковою зйомною підлогою з терпаулінга, та стійками для організації козирків над входом.
Особливості:
- Зовнішнє розташування каркаса, шестигранна форма
- Шатро має додатковий вітро-захисний клапан.
- Зручні великі розміри
- Стінки з протимоскітної сітки продубльовані тканиною на блискавці
Характеристики:
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
Каркас: сталь, Ø 16 мм
Кількість входів: 2
Колір: зелений
Вага: 9,5 кг
Розмір: 430 х 370 х 225 см.
Розмір в упаковці: 23 x 78 x 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 6 |
| Кількість спальних місць | 6 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 6 |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Форма | Намет |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 10 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 370 см |
| Ширина | 440 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 30 см |
| Длина в упаковке | 78 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Кількість дуг | 6 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 1 |
| Тип | Тенти, шатри |
- Ціна: 8 811 ₴









