
Крісло Tramp Standart TRF-037
- Готово до відправки
- Код: TR_TRF-037
2 790 ₴
2 146 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Tramp Standart TRF-037
Класичне легке складне кемпінгове крісло.
Сидіння з міцної посиленої тканини, покритої PVC для більшої вологостійкості.
Широкі підлокітники з вшитою підставкою під напої.
Крісло легко складається за принципом «тростини» і упаковується в транспортний чохол.
Займає мінімум місця при транспортуванні
Характеристики:
Розмір сидіння: 60 х 48 х 42 см
Розмір спинки: 58 х 47 см
Матеріал: сталь, Polyester Oxford 600D PVC
Вага: 4,5 кг
Максимальне навантаження: 90 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота сидіння стільця | 390 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1290 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина стільця | 420 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Темно-зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 480 мм |
- Ціна: 2 146 ₴









