
Тент із стійками Tramp Tent 3х3 camo UTRT-104-camo
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRT-104-camo
3 060 ₴
2 356 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент призначено для захисту від опадів та сонячного випромінювання. По периметру вшито 8 петель для кріплення відтяжок. Місця кріплення петель підсилені вставками з тканини. В комплект входять 2 сталеві стійки. Кожна стійка складається з 4 секцій по 75 см довжиною, максимальна висота стійки - 3 м.
Характеристики:
Вага: 0,7 кг
Матеріал: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 4000 мм в. ст.
Водостійкість: 4000 мм в. ст.
Комплектація: тент, 2 стійки, відтяжки, кілочки, чохол
Країна реєстрації бренду: Україна
Гарантія: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відтяжок | 8 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Посилені кути, Захист від UV |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 1 |
| Конструкція | Одношарові |
| Тип | Тенти, шатри |
- Ціна: 2 356 ₴






