
Пальник Tramp компактний з п'єзопідпалом UTRG-044
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRG-044
1 310 ₴
1 005 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Туристичний газовий пальник Tramp UTRG-044 - поєднання мінімалізму, потужності та комфорту у використанні. Розрахований на 1-3 чоловік та посуд невеликого об'єму.
Особливості:
- потужний та компактний
- оснащений вбудованим п'єзопідпалом
- регулювання потужності полум’я
- призначений для використання з різьбовими газовими балонами (epi-gas) Tramp UTRG-002, UTRG-003
- є можливість підключення пальника до цангового (штокового) балону Tramp UTRG-001 за допомогою перехідника Tramp UTRG-011
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча сталь, алюміній
Вага: 126 г
Потужність: 3050 Вт
Час роботи на 1 балоні
110 г - 35 хв
230 г - 75 хв
450 г - 144 хв
Розмір в розкладеному стані: 13×8,7 см
Розмір в складеному стані: 7,4×8 см
Час закипання 1 л води: 3 хв 25 с
Комплектація: пальник, пластиковий кейс
Країна виробник: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Витратуа газового палива | 189 г/год |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Сірий |
| Номінальна потужність | 3050 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Ні |
| Час закипання 1л води | 3.5 хв |
| Оптимально для кількості осіб | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Газова |
- Ціна: 1 005 ₴






