
Намет 3 місний Totem Summer 3 Plus (v2) одношаровий UTTT-031
- Готово до відправки
- Код: TR_UTTT-031
3 450 ₴
2 655 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Totem Summer 3 Plus V2
Легкий одношаровий літній тримісний намет з одним входом та просторим тамбуром для нетривалих походів вихідного дня та відпочинку на природі.
Підходить для ЗСУ
Особливості:
- одношаровий намет
- темний зелений колір
- вхід спального відділення продубльований москітною сіткою
- великий вентиляційний клапан
- всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Вага: 2,55 кг
Розміри в упаковці: 13 x 58 x 13 см.
Розмір: 270 х 205 х 110 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.55 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 270 см |
| Ширина | 205 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 13 см |
| Длина в упаковке | 58 см |
| Ширина в упаковке | 13 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 3 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 1 |
- Ціна: 2 655 ₴









