
Намет 2 місний Totem Tepee 2 (v2) UTTT-020
- Готово до відправки
- Код: TR_UTTT-020
3 560 ₴
2 738 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний Намет Totem Tepee 2 (v2) зелений
Легкий літній намет з одним входом і невеликим тамбуром.
Призначення: для нескладних коротких походів та відпочинку на природі.
Час використання: з травня по вересень
Особливості:
Двошаровий намет
Темний зелений колір
Вхід спального відділення продубльовано москітною сіткою
Два вентиляційних клапана
Всі шви проклеєні
Характеристики:
Місткість: 2+1 (див. схему намета)
Матеріал тенту: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% "дихаючий" поліестер 68D/68D 190T
Дно: армованний терпаулінг 10000 мм в.ст.
Розміри: 230 х 220 х 120 см.
Каркас: Fiberglass 7,9 мм.
Вага: 2,3 кг.
Розмір в упаковці: 15 x 58 x 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
- Ціна: 2 738 ₴









