
Намет 2 місний Tramp Lite Fly 2 одношаровий olive UTLT-041
- Готово до відправки
- Код: TR_UTLT-041-olive
3 550 ₴
2 729 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Tramp Lite Fly 2
Двомісний універсальний туристичний намет Tramp Lite Fly 2 призначений для нескладних і нетривалих туристичних походів та відпочинку на природі у весняну, літню та осінню пору року.
Особливості:
- Одношаровий намет з містким тамбуром
- Вхід спального відділення продубльовано москітною сіткою
- Всі шви проклеєні
- Вентиляційне вікно вгорі купола
Характеристики:
Вага: 2,8 кг.
Розміри: 205 х 240 х 110 см.
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Дно: армований терпаулинг 10000 мм в. ст.
Розмір в упаковці: 16 x 61 x 16 см.
Колір тенту: оливковий+сірі вставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Проклеєні шви, Антимоскітна сітка, Тамбур |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Оливковий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 240 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Длина в упаковке | 16 см |
| Ширина в упаковке | 61 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 |
| Кількість шарів | 1 |
| Конструкція | Одношарові |
| Тип | Палатки |
- Ціна: 2 729 ₴









