
Тент Tramp 4 х 6
- Готово до відправки
- Код: TR_TRT-102.04
3 730 ₴
2 870 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент Tramp 4 х 6
Тент призначено для захисту від дощу сонця і вітру.
По всьому периметру вшиті петлі для кріплення розтяжок.
Місця кріплення петель підсилені вставками з тканини.
Набір шнурів-розтяжок в комплекті.
Характеристики:
Вага: 1,6 кг
Матеріал тента: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 4000 мм в. ст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 1.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 400 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тенти, шатри |
- Ціна: 2 870 ₴




