
Килимок самонадувний Tramp COMFORT 7 cm UTRI-009-dark-olive
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRI-009-dark-olive
3 750 ₴
2 881 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Килимок самонадувний Tramp Comfort 7 см.
Матеріал верхнього шару килимів даної серії виконаний з тканої замші. Це не дозволить спальнику сповзати з килима і забезпечить додаткову м'якість, даючи відчуття тепла вашому тілу.
Ткана замша приємна на дотик і дозволить з комфортом лежати на килимку без спальника або покривала.
Структура низу килима - Slides Less (точкове гелеподібне нанесення) не дає йому ковзати по дну намету.
Модель оснащена кнопками з боків, які дозволяють з'єднувати його з килимами аналогічної конструкції і товщини.
Важливо! Не використовувати для плавання на воді. Не піддавати дії прямих сонячних променів.
Особливості:
- завдяки товщині в 7 см можна використовувати протягом року за різних температур
- надзвичайно приємний матеріал верху
- клапан для здування та надування килимка
- ремнабір та фіксуючі резинки в комплекті
Сезонність: весна, літо, осінь, зима
Характеристики:
Розмір: 198x65x7 см
Вага: 2500 г
Розмір наповнювача: 194x57x7 см
Розмір в чохлі: 65x24 см
Матеріал верху: Polyester Chamois Suede, WR
Матеріал низу: Polyester Slides Less, WR
Наповнювач: Спінений поліуретан
Допустиме навантаження: 130 кг
Країна виробник: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2100 г |
| Довжина | 190 см |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 70 мм |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верх килимка | Поліестер Chamois suede (тканий замш) |
| Низ килимка | Полиэстер Slides Less |
- Ціна: 2 881 ₴





