
Намет 3 місний Totem Indi 3 (v2) UTTT-018
- Готово до відправки
- Код: TR_UTTT-018
4 490 ₴
3 458 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Totem Indi 3
Універсальний тримісний намет Totem Indy 3. Тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром і одним входом.
Час використання: весна, літо , осінь.
Призначення: нескладні походи, риболовля, відпочинок на природі.
Особливості:
- темний зелений колір
- великий місткий тамбур
- вхід внутрішнього намету продубльований москітною сіткою
- двошарова конструкція
- два вентиляційних клапана
- всі шви проклеєні
Характеристики:
Тип: Універсальний намет
Кількість місць: 3
Кількість входів: 1
Матеріал каркаса: фіберглас 7,9 мм
Матеріал дна: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Матеріал тента: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намету: 100% дихаючий polyester 68D/68D 190T
Вага намету: 2,9 кг
Розміри: 280 х 210 х 120 см.
Габарити в упаковці: 60×15×15
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
- Ціна: 3 458 ₴









