
Намет 2 місний Tramp Lite Wonder 2 olive UTLT-005
- Готово до відправки
- Код: TR_UTLT-005-olive
4 580 ₴
3 524 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Tramp Lite Wonder 2
Простий двомісний намет Tramp Lite Wonder 2 для коротких походів вихідного дня та відпочинку на природі в теплу пору року.
Особливості:
Двошаровий намет з двома входами
Вхід спального відділення продубльовано москітною сіткою
Можливе встановлення піддашку на стійках перед входом
Два вентиляційних клапана, всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм+сталь 16 мм
Вага: З,4 кг
Розміри: 160 х 220 х 110 см
Розмір в упаковці:16 x 54 x 18 см.
Колір тенту: олива + вставки сірого кольору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Навіс, Проклеєні шви, Водовідштовхувальне просочення, Штормові відтяжки, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 3.4 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 160 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Длина в упаковке | 54 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Конструкція | Двошарові |
| Тип | Палатки |
- Ціна: 3 524 ₴









