
Складаний стіл з алюмінієвою стільницею Tramp Roll-80 (80x60x70 см) TRF-063
- Немає в наявності
- Код: TR_TRF-063
5 350 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Складаний стіл з алюмінієвої стільницею Tramp Roll-80 - невеликий кемпінговий стіл, який швидко і легко розкладається і збирається.
Завдяки своїй невеликій вазі і габаритам в складеному вигляді він не створить жодних труднощів при транспортуванні і зберіганні.
Надійність, міцність і довговічність цієї моделі забезпечується надійною системою фіксації конструкції в декількох точках.
Складається «гармошкою» стільниця і складаний каркас столика виконані з легкого і міцного алюмінію.
Стіл зручно складається в компактний чохол з двома відділеннями (для каркаса і для стільниці), забезпечений ручкою для перенесення.
Важливо! Одна з ніжок стола регулюється по вісоті, що дозволяє стійко встановити стіл на нерівному рельєфі.
Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі, будинку і дачі
Характеристики:
Ширина столу: 80 см.
Глибина столу: 60 см.
Висота від підлоги: 70 см.
Габаритні розміри в складеному стані: 10х12х107 см.
Вага столу: 4 кг.
Максимальне навантаження: 30 кг.
Стільниця: алюміній
Каркас: алюміній
Вид каркаса: ніжки хрестом
Упаковка: тканинний чохол
Сірий колір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 1070 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 120 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 100 мм |
- Ціна: 5 350 ₴









