
Крісло Tramp Fisherman TRF-032
- Готово до відправки
- Код: TR_TRF-032
5 530 ₴
4 251 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Крісло Tramp Fisherman TRF-032
Міцне і стійке коропове крісло Tramp Fisherman прослужить вам довго і надійно.
Оптимальне рішення для фанатів, які виїжджають на риболовлю кожні вихідні.
Міцна сталева рама витримує навантаження до 150 кг. Крісло забезпечене зручними і широкими сталевими підлокітниками.
Кут нахилу спинки фіксований.
Тканина сидіння - міцний посилений поліестер з влагозащитним PVC покриттям.
Спинка з м'яким і широким неопреновим підголовником.
Ніжки регулюються по висоті, на кінцях ніжок - широкі накладки збільшують площу опори і стійкість крісла.
Крісло можна встановлювати на похилих площинах - наприклад на стінках дамб.
Особливості:
Спинка покрита неопреном.
Регульовані по висоті ніжки.
Сталеві підлокітники.
Опори ніжок збільшеної площі.
Характеристики:
Розміри: Сидіння 48 х 42 см; Висота спинки 52 см; Висота від підлоги до сидіння 32-42 см
Матеріал: сталь, Polyester Oxford 600D PVC, неопрен
Розмір в коробці: 74 х 16 х 64 см
Максимальне навантаження: 150 кг
Вага: 5,8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота сидіння стільця | 420 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 940 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина стільця | 420 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 480 мм |
- Ціна: 4 251 ₴
