
Крісло Tramp Comfort TRF-030
- Готово до відправки
- Код: TR_TRF-030
6 690 ₴
5 146 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Tramp Comfort TRF-030
Tramp Comfort - Модель оснащена надійним механізмом регулювання кута нахилу спинки, яким просто і зручно скористатися навіть з сидячого положення.
Завдяки регулюванню висоти ніжок ви можете встановити це крісло навіть на схилі дамби.
Стійкість крісла забезпечують широкі опорні насадки на ніжки.
Матеріал сидіння - поліестер підвищеної щільності з вологозахисним PVC покриттям.
Оптимально для великих і рослих чоловіків.
Особливості:
Регульований нахил спинки
Регульовані за висотою ніжки
Збільшений розмір сидіння
Ніжки збільшеної площі
Характеристики:
Розміри: Сидіння 61 х 55 см;
Висота спинки 68 см;
Висота від підлоги до сидіння 34-42 см.
Матеріал: сталь, Polyester Oxford 600D PVC
Розмір в коробці: 80 х 19 х 62 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Висота сидіння стільця | 420 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 420 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина стільця | 610 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 550 мм |
- Ціна: 5 146 ₴








