
Намет 3 місний Tramp Swift 3 (v2) green UTRT-098
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRT-098
6 780 ₴
5 216 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Tramp Swift 3 (v2) - тримісний туристичний автоматичний намет з вбудованим зовнішнім каркасом для відпочинку на природі. Вирізняється надзвичайно швидким встановленням. Особливість цієї моделі полягає у відкритому зовнішньому тенті, який зручно використовувати як укриття від сонця.
Переваги намету з зовнішніми дугами:
Зручність встановлення під час дощу - спочатку ставиться зовнішній тент, а потім під його прикриттям пристібається внутрішній намет, який залишається сухим.
Конструкція намету більш стійка до вітру, за рахунок кращого натягу тенту і фіксації дуг.
Особливості:
- зовнішній автоматичний каркас
- двошаровий, з 2 входами для комфортного спільного використання
- зовнішній тент може слугувати захистом від сонця
- два входи продубльовані антимоскітною сіткою
- світловідбиваючі відтяжки
- проклеєні шви
- сітчасті кишені та поличка для зручного розміщення речей
- гачок для підвішування ліхтарика
- в комплекті додаткова підлога, кілочки та ремкомплект
Встановлення намету:
- дістаньте намет з чохла
- розгорніть його
- потягніть за шнур автоматичного механізму що знаходиться у верхній частині намету та зафіксуйте його
- впевніться, що всі дуги на своєму місці та підніміть з’єднання дуг, щоб намет повністю розкрився
- встановіть намет та закріпіть кілками
Призначення: відпочинок на природі
Час використання: тепла пора року
Характеристики:
Вага: 4,8 кг
Місткість: 3 особи
Матеріал тенту: 100% Polyester RipStop 6000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намету: 100% Polyester RipStop 6000 мм в. ст.
Матеріал дна: Tarpauling 10000 мм в. ст.
Каркас: Fiberglass Ø8,5 мм
Розмір зовнішній: 215×215×145 см
Розмір внутрішнього намету: 205×205×130 см
Розмір в упаковці: 87×17×17 см
Комплектація: намет з каркасом, додаткова підлога, кілочки, відтяжки, ремкомплект
Країна реєстрації бренду: Україна
Гарантія: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Особливості намету/тенту | Внутрішні кишені, Підвісні полиці, Тамбур, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Кріплення для ліхтаря |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 4.4 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 17 см |
| Длина в упаковке | 17 см |
| Ширина в упаковке | 87 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 4 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | З напівавтоматичним каркасом |
- Ціна: 5 216 ₴









