
Крісло Tramp Chairman TRF-031
- Готово до відправки
- Код: TR_TRF-031
7 500 ₴
5 766 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Крісло Tramp Chairman TRF-031
Крісло Tramp Chairman виконано на міцній рамі зі сталевих трубок.
Забезпечено сталевими підлокітниками.
Оббивка крісла виконана з водонепроникного поліестеру 600D з водовідштовхувальним ПВХ покриттям і великою м'якою вставкою з неопрена в головах.
Крісло розраховане на максимальне навантаження 150 кг.
Обладнано чотирма телескопічними ніжками, завдяки яким крісло легко можна встановити на практично будь-який нерівній поверхні.
На ніжках продумані широкі наконечники запобігають вдавленню ніжок в м'який грунт і зануренню в пісок при навантаженні.
Особливості:
Регульований нахил спинки
Регульовані ніжки
Спинка покрита неопреном
Сталеві підлокітники
Ніжки збільшеної площі
Характеристики:
Розміри: Сидіння 53 х 47 см;
Висота спинки 52 см;
Висота від підлоги до сидіння 47 см
Матеріал: сталь, Polyester Oxford 600D PVC, неопрен
Розмір в коробці: 63 х 21 х 83 см
Максимальне навантаження: 150 кг
Вага: 6,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 990 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина стільця | 470 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 530 мм |
- Ціна: 5 766 ₴
