
Намет 3 місний Tramp Lite Twister 3 UTLT-024-olive
- Готово до відправки
- Код: TR_UTLT-024-olive
7 500 ₴
5 771 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tramp Lite Twister 3+1
Тримісний туристичний намет Tramp Lite Twister 3 з трьома входами: два через просторий збільшений тамбур і один через задню торцеву стіну.
Відмінна вентиляція і великий об'єм спального відсіку, в якому можуть розташуватися до 4 людей.
Час використання: з травня по вересень.
Призначення: аматорський туризм, риболовля та відпочинок на природі.
Особливості:
- Двошаровий намет з трьома входами
- Входи спального відділення продубльовані москітною сіткою
- Два входи в тамбур
- Величезний тамбур
- Два вентиляційних клапани
- Всі шви проклеєні
- Ідеальний для туристичних походів у весняну, літню та осінню пору
Характеристики:
Вага: 4,8 кг
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулинг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Розмір: 490 х 220 х 130 см
Розмір в упаковці: 18 x 57 x 17 см
Колір тенту: олива
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Проклеєні шви, Антимоскітна сітка, Тамбур |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 4.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 490 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 17 см |
| Длина в упаковке | 57 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Конструкція | Двошарові |
| Тип | Палатки |
- Ціна: 5 771 ₴









