
Директорський стілець Tramp TRF-001
- Готово до відправки
- Код: TR_TRF-001
3 070 ₴
2 363 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Директорський стілець Tramp TRF-001
Директорський стілець Tramp TRF-001 - класичний складаний стілець жорсткої конструкції для зручного відпочинку за містом.
Особливості:
Дуже стійка конструкція.
Призначення:
- кемпінг
- відпочинок за містом на природі
- дачний відпочинок
- проведення виїзних семінарів, конференцій та фестивалів
- кінознімальний процес
Характеристики:
Розміри: 48 * 35 * 47/86 см
Размір у сложенному вигляді 84,5*51*16,5 см
Матеріал рами: Алюміній
Діаметр рами: 25 мм
Матеріал: 600D поліестер oxford двошаровий
Вага: 2,3 кг
Максимальне навантаження: 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 580 мм |
- Ціна: 2 363 ₴









