
Розкладачка Carp UTRF-029
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRF-029
9 212 ₴
7 086 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Розкладачка Tramp Carp UTRF-029
Проста у використанні і дуже надійна, завдяки сталевому каркасу, коропова розкладачка, здатна витримати навантаження до 150 кг. Завдяки регульованому нахилу спинки модель може використовуватися і як коропове ліжко, і як рибальське крісло одночасно. Ніжки ліжка легко складаються і регулюються на необхідну висоту, мають хорошу стійкість на будь-якій поверхні. Матрац виконаний з міцного багатошарового поліестеру з PVC покриттям, стійкого до вологи і бруду.
Особливості:
-
неопреновий підголівник
-
регульований кут нахилу спинки
-
дві пари регульованих по висоті ніжок
-
пластикові кінцевики ніжок збільшеної площі
-
нижня частина розкладачки виконана з водонепроникного і брудовідштовхуючого матеріалу
-
сумка для упаковки і перенесення в комплект не входить
Характеристики:
Розміри: довжина 197 см, ширина 71 см, висота 28-40 см
Матеріал: поліестер Oxford 600D PVC, неопрен
Матеріал каркаса: сталь
Розмір в коробці: 72 х 18 х 75 см
Максимальне навантаження: 150 кг
Вага: 7,6 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1970 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 720 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 180 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 750 мм |
- Ціна: 7 086 ₴
