
Стіл Tramp МДФ 120х60х50/70см TRF-003
- Готово до відправки
- Код: TR_TRF-003
3 410 ₴
2 621 ₴
-23%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл Tramp TRF-003
Стіл складаний Tramp TRF-003 універсальний стіл для заміського відпочинку.
Біла поверхня стільниці.
Особливості:
Висота столу регулюється, 2 положення: 54 і 70см.
Тканинний чохол захищає від подряпин при перевезенні та зберіганні.
Характеристики:
Розміри: 62х61,5х7 см (в упаковці)
Розміри в розкладеному стані: 120 * 60 * 54/70
Матеріал рами: Алюміній
Матеріал: МДФ 4,2 мм
Вага: 4,2 кг
Максимальне навантаження: 20 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 615 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 70 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 620 мм |
- Ціна: 2 621 ₴








