
Крісло TRAMP ROYAL Camo TRF-071
- Готово до відправки
- Код: TR_TRF-071
9 516 ₴
7 320 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Крісло TRAMP ROYAL Camo TRF-071
У кемпінг-кріслі Tramp Homelikе Camo ви дійсно будете відчувати себе як вдома і на березі річки під час рибної ловлі, і в мисливському таборі біля вогнища, і в галасливому кемпінгу на сімейних канікулах.
Площа сидіння і висота спинки збільшені спеціально для зручності рослих і великих людей.
Кут нахилу сидіння можна відрегулювати.
Камуфльована під «осінній ліс» тканина сидіння оброблена великими вставками з ніжного мікрофліса.
Підлокітники обтягнуті знімними чохлами з цього ж матеріалу.
Чохли легко знімаються для прання і легко кріпляться назад за допомогою липучок.
Надійна стійка сталева рама витримує навантаження до 100 кг, а телескопічні ніжки з упорами збільшеної площі можна відрегулювати під потрібну вам висоту.
Особливості:
Збільшена площа сидіння і висота спинки.
Тканина сидіння зі вставками з микрофлиса
Кут нахилу спинки регулюється.
Підлокітники в знімних чохлах з микрофлиса.
Регульовані по висоті ніжки.
Опори ніжок збільшеної площі.
Камуфляжне забарвлення.
Характеристики:
Матеріал: сталь, фліс, поліестер 600D
Розмір: 60 х 56,5 х 106/113 см
Вага: 5 кг.
Максимальне навантаження: 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Висота сидіння стільця | 42 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 106 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина стільця | 60 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Коричневий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 565 мм |
- Ціна: 7 320 ₴









