
Намет 3 місний Tramp Grot 3 (v2) green UTRT-036
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRT-036
9 910 ₴
7 623 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Універсальний туристичний намет з двома тамбурами (збільшений та стандартний), а також трьома входами (2 через великий тамбур і один через стандартний). Всі входи в спальне відділення продубльовані москітними сітками.
Площа великого тамбура дозволяє зручно розмістити наплічники, готувати їжу на пальнику в негоду і навіть, за необхідності, прийняти кількох гостей.
Намет має два вентиляційних клапани у верхній частині купола зовнішнього тенту, зі стійкою що регулюється по висоті. Всі шви намету проклеєні.
В наметі комфортно розмістяться три людини та зможуть покласти речі поруч. Також можуть розміститись чотири людини (худощавої статури або 3 дорослих + дитина), проте без можливості розмістити речі всередині внутрішнього намету.
Особливості:
- двошаровий намет з трьома входами
- легкий у встановленні
- великий місткий тамбур з одного боку та стандартний з іншого
- зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетових променів та має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- входи до спального відділення продубльовані москітною сіткою
- проклеєні шви
- два вентиляційних клапана
- гачок для підвішування ліхтарика
- сітчаста поличка вгорі намету
- сітчасті кишені для зручного розміщення речей
- в комплекті кілочки та ремкомплект
Призначення: туризм, риболовля, відпочинок на природі
Час використання: весна, літо та осінь
Характеристики:
Вага: 5,6 кг
Місткість: 3+ особи
Матеріал тенту: 100% Polyester 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намету: 100% Polyester (дихаючий)
Матеріал дна: 100% Polyester 75D/190T 8000 мм в. ст.
Каркас: Durapol Ø8,5 мм
Розмір зовнішній: 490×220 см
Розмір внутрішнього намету: 210×210×130 см
Розмір в упаковці: ×× см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Кріплення для ліхтаря, Водовідштовхувальне просочення, Вогнетривке просочення, Ремнабір, Тамбур, Антимоскітна сітка, Захист від UV |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 7000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 490 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 28 см |
| Длина в упаковке | 27 см |
| Ширина в упаковке | 50 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Кемпінгові |
- Ціна: 7 623 ₴









