
Намет 4 місний Tramp Lair 4 (v2) green UTRT-040
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRT-040
10 101 ₴
7 770 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Lair 4 (V2) - універсальний чотиримісний намет, гарно вентильований, з внутрішнім розташуванням каркасу, двома входами і двома тамбурами (збільшений та стандартний) для розміщення речей.
Призначення: туризм, риболовля, відпочинок на природі
Час використання: весняний, літній та осінній
Особливості:
- двошаровий намет з двома входами
- великий місткий тамбур з одного боку та стандартний з іншого
- легкий у встановленні
- зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетових променів та має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- проклеєні шви
- два вентиляційних клапана
- гачок для підвішування ліхтарика
- сітчаста поличка вгорі намету
- сітчасті кишені для зручного розміщення речей
- в комплекті кілочки та ремкомплект
Характеристики:
Вага: 5,5 кг
Місткість: 4 особи
Матеріал тенту: 100% Polyester 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намету: 100% Polyester (дихаючий)
Матеріал дна: 100% Polyester 75D/190T 8000 мм в. ст.
Каркас: Durapol Ø8,5 мм
Розмір зовнішній: 410×220 см
Розмір внутрішнього намету: 240×210×140 см
Розмір в упаковці: 20×51×20 см
Країна виробник: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Кріплення для ліхтаря, Водовідштовхувальне просочення, Вогнетривке просочення, Ремнабір, Тамбур, Антимоскітна сітка, Захист від UV |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 5.5 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 410 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Длина в упаковке | 51 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
- Ціна: 7 770 ₴









