
Система для приготування їжі Tramp 1,0л olive UTRG-115
- Немає в наявності
- Код: TR_UTRG-115-olive
4 070 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Система для приготування їжі Tramp UTRG-115
Інтегрована система приготування їжі Tramp UTRG-115 складається з казанка на 1 літр в неопреновому чохлі з вбудованим вітрозахисним екраном (радіатором - теплообмінником) який підключається до газового пальника, а також підставки під газові балони і підставки (таганка) для використання іншого посуду в режимі звичайного пальника.
Переваги:
- на відміну від класичних похідних пальників, має ККД близько 74%
- за рахунок інтегрованої конструкції економить близько 30% палива
- за рахунок мінімізації втрати тепла швидкість і якість приготування їжі збільшується
- за рахунок зниження кількості споживаного газу вам потрібно брати з собою менше балонів, а отже - ви економите вагу і об’єм у вашому рюкзаку
- всі елементи системи поміщаються всередину казанка разом з газовим балоном на 100 мл (балон в комплект не входить) і займають мінімум місця в рюкзаку
- казанок має зручну складну ручку з надійною фіксацією і термочохол з неопрена, який перешкоджає швидкому охолодженню їжі, окропу, і дозволяє утримувати або переносити казанок за корпус без ризику обпектися; кришка казанка має отвір для виведення надлишкового тиску і зливу рідини
- в комплект входить підставка під всі типи та об’єми різьбових газових картриджів; вона збільшує площу опори, і надає стійкості системі при готуванні на нерівній поверхні
- система так само комплектується підставкою (таганком) на яку можна, при необхідності, встановлювати казанки більшого об’єму й іншої конструкції, а також сковорідки
Особливості:
Система розрахована на одну-дві-три людини і рекомендована для використання туристам, альпіністам, скелелазам, вело мандрівникам і всім, кому необхідно по максимуму полегшити вагу рюкзака, швидко і ефективно готувати в складних експедиційних умовах.
Комплектація: кришка, пальник, підставка під всі типи газових балонів, таганок для іншого посуду (казанків, сковорідок) казанок зі складною ручкою об'ємом 1000 мл.
Призначена для використання з різьбовими газовими балонами (epi-gas) Tramp UTRG-002, UTRG-003
Характеристики:
Об’єм казанка: 1 л
Вага: 630 г
Потужність 2200 Вт
Витрата газу: 1,7 г/хв
Час роботи на 1 балоні:
110 г - 66 хв
230 г - 138 хв
450 г - 270 хв
Розмір в розкладеному вигляді: 25,4 x 26,5 см
Розмір в складеному вигляді: 13,3 x 20,5 см
Номінальний тиск газу: 0,39-0,65 мПа
Час закипання 1 л. води: 3 хв 05 с
Матеріал: нержавіюча сталь, алюміній анодований, латунь, силікон, неопрен, гума, пластик
Країна виробник: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.63 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Витратуа газового палива | 102 г/год |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Система |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Хакі |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Ні |
| Час закипання 1л води | 3 хв |
| Оптимально для кількості осіб | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Об`єм | 0.8 л |
| Ширина | 254 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Газова |
- Ціна: 4 070 ₴









