
Комплект Пальник UTRG-042 + Картридж 230гр UTRG-003
- Немає в наявності
- Код: TR_UTRG-042+UTRG-003
1 150 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Легкий, компактний і потужний пальник Tramp UTRG-042 для приготування їжі у посуді невеликого об'єму. Спеціальна три-пелюсткова вітрозахисна перетинка, вмонтована в конфорку, у поєднанні з потужною форсункою, дозволяє ефективно використовувати цей пальник навіть на сильному вітрі. Оптимальний для 1- 3 чоловік.
Особливості:
- компактний, легкий та потужний
- без п'єзопідпалу
- регулювання потужності полум’я
- призначений для використання з різьбовими газовими балонами (epi-gas) Tramp UTRG-002, UTRG-003
- є можливість підключення пальника до цангового (штокового) балону Tramp UTRG-001 за допомогою перехідника Tramp UTRG-011
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча сталь, алюміній
Вага пальника: 103 г
Потужність: 3000 Вт
Час роботи на 1 балоні
110 г - 31 хв
230 г - 65 хв
450 г - 127 хв
Розмір в розкладеному стані: 12,3×8 см
Розмір в складеному стані: 7×9,3 см
Час закипання 1 л води: 3 хв 30 с
Комплектація: пальник, пластиковий кейс + газовий картридж
Країна виробник: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.103 кг |
| Час безперервної роботи | 1.05 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Срібляста |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Час закипання 1л води | 3.3 хв |
| Оптимально для кількості осіб | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Об`єм | 0.23 л |
| Ширина | 123 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Газова |
- Ціна: 1 150 ₴

