
Директорський стілець зі столом Tramp Delux TRF-020
- Готово до відправки
- Код: TR_TRF-020
4 170 ₴
3 209 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Директорський стілець з відкидним столом Tramp Delux TRF-020
Класичний складаний стілець жорсткої конструкції для зручного відпочинку за містом, підвищеного рівня комфорту:
- збільшена площа (ширина та глибина) сидіння,
- все сидіння виконане з тканини,
- підлокітники анатомічної форми,
- відкидний столік більшої площі,
- більш стійкі на пухкому грунті і піску ніжки.
Призначення:
- кемпінг
- відпочинок за містом на природі
- дачний відпочинок
- проведення виїзних семінарів, конференцій та фестивалів
- кінознімальний процес
Особливості:
Дуже стійка конструкція.
Стілець обладнаний відкидається збоку підлокітника столиком.
Характеристики:
Матеріал: 600D oxford двошаровий
Матеріал рами: Алюміній
Розміри: 48 * 42 * 43/83 см
Размір у сложенному вигляді 80*58*15 см
Діаметр трубки каркаса: 30 і 16 мм
Вага: 3,6 кг
Максимальне навантаження: 120 кг.мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина стільця | 420 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 480 мм |
- Ціна: 3 209 ₴









