
Гермомішок Tramp PVC Diamond Rip-Stop
- Немає в наявності
- Код: TR_TRA-209-orange
1 160 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермомішок Tramp PVC Diamond Rip-Stop помаранчевий 70л Гермомішок Tramp PVC Diamond Ripstop - класичний гермомішок виготовлений з поліестеру підсиленого плетінням Diamond Ripstop зPVC покриттям. Призначений для ізоляції спорядження, одягу, документів та цінних речей від вологи, пилуі піску. Особливості: Зтискається до необхідного разміру шляхом скручування. Характеристики: Матеріал: PVC Coated Poliester Diamond Ripstop Обєм: 70л. Колір: помаранчевий Розміри: 75х 59см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.31 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 70 л |
| Особливості мішка | Водонепроникний |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 58 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 1 160 ₴

