
Термос TRAMP Expedition Line 0,75л, Чорний
- Немає в наявності
- Код: TR_TRC-031-black
1 200 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Термос Tramp Expedition Line чорний 0,75 л (TRC-031)
Термос Tramp TRC-031 об'ємом 0,75 л укомплектовано глухим корком з каналами для наливання в напівзакритому стані.
Така конструкція дозволяє наливати рідину, не відкручуючи корок повністю, що значно зменшує втрати тепла при використанні.
Завдяки подвійній стінці довго зберігає температуру як горячих, так і холодних напоїв.
Виготовлений з легкого й міцного матеріалу.
Термос іззовні покрито молотковою фарбою, що забезпечує максимальний захист корпуса від подряпин і сколів.
Особливості:
Має додаткову пластикову чашку.
Спеціальна обробка внутрішнього покриття дозволяє легко мити термос всередині.
Завдяки вузькій витягнутій формі термос легко вміщується в наплічнику чи портфелі.
У виробництві використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.
Пожиттєва гарантія
Температурні характеристики:
80°С через 6 годин,
70°С через 12 годин
56°С через 24 години
(початкова температура води 95°C, тестування проводилось при кімнатній температурі 20°C)
Характеристики:
Об'єм: 0,75 л
Висота: 27,2 см
Діаметр: 8 см
Матеріал: Нержавіюча сталь марки 18/8, пластик
Вага: 445 грам
Гарантія: Пожиттева.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість чашок | 2 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 750 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 272 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Ширина горловини | 45 мм |
- Ціна: 1 200 ₴









