
Термос Tramp із широким горлом 0,7л
- Немає в наявності
- Код: TR_TRC-078
1 290 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос Tramp з широким горлом 0,7 л
Харчовий термос Tramp TRC-078 з широким горлом 0.7 л для перших та других страв.
Зберігає тепло близько 12 годин.
Корок вигвинчується.
Особливості:
В комплекті є пластикова миска, що ховається в кришку.
Характеристики:
Вага: 530 г
Об'єм: 0,7 л.
Розміри:
висота - 15.5 см
діаметр - 10,7 см
Матеріал: нержавіюча сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 10 годин |
| Час збереження холоду | 10 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 700 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Харчовий |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 520 г |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Ширина горловини | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Термос для їжі |
- Ціна: 1 290 ₴
