
Табурет Tramp Classic TRF-036
- Немає в наявності
- Код: TR_TRF-036
1 330 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Табурет Tramp Classic TRF-036
Стілець Tramp Classic - легкий компактний складаний табурет.
Особливості:
Незважаючи на невелику вагу і розмір, стілець витримує досить велике навантаження.
Відмінно поміщається в багажник машини або великий туристичний рюкзак.
Характеристики:
Розміри: 32 х 32 х 42 см, в складеному вигляді 42 х 6 х 6 см
Матеріал рами: сталь, діаметр трубки 19 мм, товщина стінки 1 мм
Матеріал: поліестер 600 D oxford
Вага: 1,8 кг
Максимальне навантаження: до 120 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота сидіння стільця | 420 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина стільця | 320 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 320 мм |
- Ціна: 1 330 ₴




