
Термос TRAMP Харчовий 0,7л
- Немає в наявності
- Код: TR_TRC-130
1 340 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Харчовий термос Tramp TRC-130зшироким горлом обємом 0.7 л. Термос зшироким горлом для перших та других страв. Зберігає тепло до 12 годин. Особливості: Короктермосумаєкнопку скиданнявнутрішнього тиску, що дозволяє легше відкривати термос. Кришку термосу можна використовувати у якості миски. Температурні Характеристики: 66С за6 годин, 52С за 12 годин, 36С за 24 години. (початкова температура води95C, тестування проводилось при комнатній температурі20C). Зверніть увагу! - Здатність термосу зберігати температуру готовоїїжі трохи нижче ніж температуру простої води (окропу). - Для максимально довгого збереженнятемпературиїжі перед використанням рекомендуємо пролити термос кипятком зсередини а також загрузити у термос максимально розігріті харчі. Характеристики: Вага: 530 г Місткість: 0,7 л Розміри: висота 165 мм діаметр - 105 мм Матеріал: харчова нержавіюча сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 700 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Харчовий |
| Колір | Сріблястий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 530 г |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Ширина горловини | 80 мм |
- Ціна: 1 340 ₴









