
Термос Tramp із широким горлом 1 л
- Немає в наявності
- Код: TR_TRC-079
1 460 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос Tramp з широким горлом 1 л
Харчовий термос Tramp TRC-079 з широким горлом 1 л.
Термос з широким горлом для перших та других страв.
Зберігає тепло до 12 годин.
Корок викручується.
Особливості:
В комплекті наявна пластикова миска, що ховається в кришку.
Характеристики:
Вага: 610 г
Об'єм: 1 л
Розміри:
висота - 19,5 см
діаметр - 10,7 см.
Матеріал: Нержавіюча сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 10 годин |
| Час збереження холоду | 10 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість чашок | 2 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1000 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Харчовий |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 610 г |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Ширина горловини | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Термос для їжі |
- Ціна: 1 460 ₴
