
Рюкзак Tramp City-22 (синій)
- Немає в наявності
- Код: TR_TRP-021
1 640 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Tramp City-22 (синій)
Універсальний міський рюкзак.
Особливості:
Анатомична вентильована спина
Органайзер
Зйомний поясний ремінь
Бокові кишені з сітки
Характеристики:
Блискавки: YKK.
Фурнітура: Duraflex.
Матеріал: поліестер PU RipStop 450D.
Об'єм: 22 літра.
Розміри: 49х35х20 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 515 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 49 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 22 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 1 640 ₴









