
Сумка рибальська Tramp Fishing bag EVA, Помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: TR_TRP-030-Orange-L
1 670 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка рибальська Tramp Fishing bag EVA Avocado - L
М'яка рибальська сумка, виконана з міцного матеріалу EVA з водонепроникної блискавкою, - це відмінний варіант для
зберігання і транспортування свіжої риби і не тільки.
Сумка має ремінь і міцні пластикові ручки, які можна регулювати по довжині.
Характеристики:
Розміри: 55 * 30 * 30 см
Обсяг 50 л
Матеріал: ЕВА (спіненого етиленвінілацетат)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для риби |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | чоловічі сумки |
| Стиль | пляжний |
- Ціна: 1 670 ₴







