
Термос TRAMP з широким горлом 800 мл у чохлі UTRC-132, Чорний
- Немає в наявності
- Код: TR_UTRC-132-black
1 690 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Термос харчовий Tramp TRC-132 з широким горлом обємом 0.8 л.
Термос з широким горлом призначений для перших та других страв. Зберігає тепло до 12 години.
Особливості:
Кришка термоса має подвійні стінки, завдяки чому може використовуватися як термо-миска, яка не обпалює руки під час їжі.
У комплект термоса входить захисний чохол-сумка для перенесення.
Чохол має ручку для транспортування у верхній частині та фронтальну вертикальну кишеню (наприклад для серветок).
У комплект термоса входить складна ложка із харчової нержавіючої сталі, яка розміщується у складеному вигляді у спеціальному відсіку верхньої частини пробки термоса.
Температурні характеристики:
68С через 6 годин,
54С через 12 годин
40 С через 24 години (Початкова температура води 95C, тестування при кімнатній температурі 20C).
Зверніть увагу!
Здатність харчового термоса зберігати температуру готової їжі трохи нижче, ніж температуру звичайної води (окропу).
Для максимально довгого збереження температури їжі, перед використанням рекомендуємо обдати термос окропом зсередини.
Їжа також має бути максимально гарячою, щоб уникнути процесу бродіння.
Характеристики:
Вага: 527 г
Місткість: 0,8 л
Розміри: висота 190 мм діаметр 97 мм
Матеріал термоса: нержавіюча сталь.
Варіанти кольору термосу: чорний, темно-синій, оливковий
Гарантія: 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 800 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Харчовий |
| Колір | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 527 г |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Ширина горловини | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для полювання |
| Тип | Термос для їжі |
- Ціна: 1 690 ₴
