
Килимок самонадувний Tramp 190х60х5 UTRI-006
- Немає в наявності
- Код: TR_UTRI-006
1 950 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самонадувний килимок Tramp CLASSIC 5 cm - одномісний самонадувний килимок для сну та відпочинку на природі.
Важливо! Не використовувати для плавання на воді. Не піддавати дії прямих сонячних променів.
Сезонність: весна, літо, осінь
Особливості:
- один клапан для надування та здування килимка
- має чохол і фіксуючі ремені
Характеристики:
Розмір: 185 x 62 x 5 см
Вага: 1240 г
Розмір наповнювача: 185 x 55 x 5 см
Розмір в чохлі: 60 x 19 см
Матеріал верху: Polyester 75D, PVC, WR
Матеріал низу: Polyester 75D, PVC, WR
Наповнювач: спінений поліуретан
Допустиме навантаження: 130 кг
Країна виробник: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1700 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 45 мм |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 54 см |
- Ціна: 1 950 ₴








