
Стіл Tramp МДФ 80х60х70см TRF-015
- Немає в наявності
- Код: TR_TRF-015
2 100 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл кемпінговый Tramp TRF-015
Стіл зі складними ніжками - універсальний стіл для відпочинку на дачі і на природі.
Займає мало місця при зберіганні і завдяки складним ніжкам легко транспортується.
Характеристики:
Матеріал стільниці: МДФ (c двосторонньою ламінацією)
Матеріал рами: сталь 16 мм
Розміри: 80 х 60 х 70 см
Вага: 3.4 кг
Дозволене навантаження : 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Дюралюміній |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 800 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 100 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 600 мм |
- Ціна: 2 100 ₴








