
Столик монтажний для риболовлі Tramp TRF-057 (сталь)
- Немає в наявності
- Код: TR_TRF-057
2 220 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столик монтажний для риболовлі Tramp TRF-057 (сталь)
Міцний складний монтажний столик Tramp TRF-056 - оптимальне рішення для організованої і тривалої риболовлі.
Займає мало місця завдяки складаній конструкції ніжок.
Ніжки при розкладанні надійно фіксуються міцними зажимами.
Висота телескопічних ніжок регулюється, завдяки чому столик можна використовувати на нерівній поверхні прибережного грунту.
Столик упаковується в щільний чохол з ручкою для перенесення
Особливості:
Складана конструкція
Регульовані по висоті телескопічні ніжки
Чохол в комплекті
Характеристики:
Матеріал: сталь
Розмір стільниці: 47 х 30,5 см
Висота столика: 22-30 см
Вага: 1,3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал стільниці | Сталь |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 1.3 кг |
| Ширина | 305 мм |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 490 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 70 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 320 мм |
- Ціна: 2 220 ₴



