
Тент Tramp 3х3+стійки
- Немає в наявності
- Код: TR_TRT-104.04
2 590 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент Tramp 3х3 + стійки
Тент призначено для захисту від дощу сонця і вітру.
По всьому периметру вшиті петлі для кріплення розтяжок.
Місця кріплення петель підсилені вставками з тканини.
Набір шнурів-розтяжок в комплекті.
В комплект входять 2 сталеві стійки.
Кожна стійка складається з 4 секцій по 75 см довжиною.
Максимальна висота стійки - 3 м.
Характеристики:
Вага: 0,7 кг
Матеріал тента: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 4000 мм в. ст.
Матеріал каркаса: Сталеві стійки 2 шт, кожна стійка складається з 4 секцій по 75 см довжиною, максимальна висота стійки - 3 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 1.6 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тенти, шатри |
- Ціна: 2 590 ₴

