
Намет Totem Privat (v2) туалет/душ UTTT-022
- Немає в наявності
- Код: TR_UTTT-022
3 263 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тент Totem Privat (душ/туалет)
Кемпінговий тент TOTEM PRIVAT для облаштування душа чи туалета.
Може використовуватись під час кемпінгового відпочинку, на дачі та різноманітних виїзних заходах під відкритим небом.
Особливості:
- Два вентиляційнних вікна в куполі
- Дві кишені з сітки для туалетних засобів
- Зйомна підлога з терпаулінга.
Характеристики:
Матеріал тента: 100% поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в. ст.
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
Розміри: 150х150х225 см.
Каркас: Fiberglass, Ø 9,5 мм
Вага: 2,3 кг
Розмір в упаковці: 12x68x12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент для душу |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 12 см |
| Длина в упаковке | 68 см |
| Ширина в упаковке | 12 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 225 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Тип | Тенти, шатри |
- Ціна: 3 263 ₴









