
Рюкзак Tramp Sigurd туристичний зелений/олія 60+10л UTRP-045
- Немає в наявності
- Код: TR_UTRP-045-green
5 100 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Туристичний рюкзак Tramp Sigurd 60+10
Універсальний полегшений туристичний рюкзак Tramp Sigurd об'ємом 60+10 літрів для походів та активного відпочинку. Надійна, ретельно продумана та містка за об'ємом модель туристичного рюкзака.
Особливості:
- підвіска рюкзака системи T-Stairs, яка точно регулюється по висоті під зріст користувача
- міцний і легкий алюмінієвий каркас перерозподіляє навантаження
- спинка рюкзака, з продуманою ергономічною системою подушок з вентиляційними каналами, комфортно і щільно сидить на спині, забезпечуючи відмінну вентиляцію з усіх сторін
- широкі та м'які анатомічні лямки, що регулюються по висоті, оснащені грудною стяжкою
- верхній клапан рюкзака регулюється по висоті, має велику зовнішню кишеню на блискавці, а також оснащений чотирма точками кріплення (під стропи чи шнур) для зовнішнього розташування додаткового вантажу вгорі рюкзака
- компресійна стяжка на вході-тубусі в основне відділення
- вбудована кишеня для питної системи та вивід для трубки гідратора з основного відсіка
- додатковий вхід на блискавці, що забезпечує швидкий доступ в основний відсік рюкзака, розташовано на правій боковій стінці
- глибока вертикальна зовнішня кишеня на блискавці спереду рюкзака
- 2 бокові компресійні стяжки збільшеної довжини на застібках-фастексах для зовнішнього кріплення додаткового вантажу
- 2 пари петель для зовнішнього кріплення трекінгових палиць чи льодорубів
- 2 стропи-стяжки на застібках-фастексах для зовнішнього кріплення додаткового вантажу до нижньої зовнішньої частини рюкзака
- доступ до нижньої частини основного відділення
- 2 глибокі еластичні бокові кишені
- широкий, щільно прилягаючий, анатомічний пояс з 2 кишеньками на блискавці
- вбудований чохол від бруду та дощу (rain-cover), що знаходиться в спеціальній кишені на блискавці на дні рюкзака
- внутрішня горизонтальна тканинна перетинка на блискавці, при бажанні, дозволяє відокремити нижню частину рюкзака від основного відділення
- посилене дно
Характеристики:
Об'єм: 60+10 л
Матеріал: Nylon Rip-Stop 600D+420D
Фурнітура: YKK/YNS
Вага: 2,9 кг
Розміри: 70 х 30 х 26 см
Країна виробник: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вага | 2090 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 70 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 26 см |
| Кишені | Бічні |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 70 л |
| Особливості рюкзака | Висновок питної системи |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | туристичні рюкзаки |
- Ціна: 5 100 ₴






