
Килимок самонадувний Tramp Comfort Double олія 185x127x5см
- Немає в наявності
- Код: TR_TRI-011
5 360 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Килимок самонадувний Tramp UTRI-011, 5 см
Двомісний самонадувний килимок серії Comfort шириною 130 см.
Особливості:
Матеріал верхнього шару килимів даної серії виконаний з тканої замші.
Це не дозволить спальнику сповзати з килима і забезпечить додаткову м'якість, зберігаючи тепло вашого тіла.
Ткана замша приємна на дотик і дозволить з великим комфортом лежати на килимку без спальника або покривала.
Структура низу килима - Slides Less (точкове гелеподібне нанесення) не дає йому ковзати по дну намети при розташуванні на похилих поверхнях.
Модель оснащена 2 клапанами для прискорення процесу надування і здування килимка.
Характеристики:
Матеріал: верх - поліестер Сhamois suede, дно - поліестер Slides Less 75D
Клапан: пластик (2 шт.)
Розмір: 185 х 130 х 5 см
Максимальне навантаження: до 130 кг
Повна вага, кг: 5
Розмір в упаковці (тканинний мішок): 60 х 31 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 185 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 1 |
- Ціна: 5 360 ₴

