
Килимок самонадувний Tramp COMFORT DOUBLE 5 cm UTRI-011-dark-оливковий
- Готово до відправки
- Код: TR_UTRI-011-dark-olive
5 360 ₴
4 125 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Двомісний самонадувний килимок серії Comfort Double 5 см, шириною 130 см.
Матеріал верхнього шару килимів даної серії виконаний з тканої замші. Це не дозволить спальнику сповзати з килима і забезпечить додаткову м'якість, даючи відчуття тепла вашому тілу.
Тканая замша приємна на дотик і дозволить з комфортом лежати на килимку без спальника або покривала.
Структура низу килима - Slides Less (точкове гелеподібне нанесення) не дає йому ковзати по дну намету.
Важливо! Не використовувати для плавання на воді. Не піддавати дії прямих сонячних променів.
Особливості:
- двомісний
- завдяки товщині в 5 см можна використовувати протягом 3 сезонів року
- надзвичайно приємний матеріал верху
- два клапани для надування та здування килимка
- ремнабір та фіксуючі резинки в комплекті
Сезонність: весна, літо, осінь
Характеристики:
Розмір: 187 х 130 х 5 см
Вага: 4,1
Розмір наповнювача: 185 х 127 х 5 см
Розмір в чохлі: 65 х 26 см
Матеріал верху: Polyester Chamois Suede, WR
Матеріал низу: Polyester Slides Less, WR
Наповнювач: Спінений поліуретан
Допустиме навантаження: 130 кг
Країна виробник: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4100 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 187 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 4 125 ₴





