
Намет 3 місний Tramp Lite Camp 3 олія
- Немає в наявності
- Код: TR_TLT-007.06-olive
5 582 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Tramp Lite Camp 3
Тримісний універсальний туристичний намет Tramp Lite CAMP 3 призначений для туристичних походів та відпочинку на природі у весняний, літній та осінній час.
Особливості:
Двошаровий намет з двома входами
Два входи та два тамбури
Входи спального відділення продубльовані москітною сіткою
Основний тамбур збільшеного розміру
Два вентиляційних клапана
Всі шви проклеєні
Характеристики:
Вага: 4,1 кг.
Розміри: 220 х 380 х 130 см.
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулинг 10000 мм в.ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Розмір в упаковці: 22 x 60 x 17 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Проклеєні шви, Захист від UV |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 4.1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 22 см |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Кемпінгові |
- Ціна: 5 582 ₴


