
Намет 2 місний Tramp Scout 2 (v2)
- Немає в наявності
- Код: TR_TRT-055
6 120 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Tramp Scout 2 (v2)
Універсальний двомісний туристичний намет Tramp SCOUT 2 (V2) - простий у встановленні.
Гарно вентильована модель з внутрішнім розташуванням каркасу, двома входами і двома тамбурами.
Призначення: піший і гірський туризм, риболовля, відпочинок на природі.
Час використання: весна-літо-осінь
Особливості :
Двошаровий намет з двома входами
Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
Два вентиляційних клапана
Світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
Всі шви проклеєні
Ідеальний для туристичних походів у весняний, літній та осінній час
Характеристики:
Вага: 3,7 кг
Місткість: 2
Тент: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм в. ст.
Каркас: Durapol, Ø 8,5 мм
Розміри: 250 х 220 х 120 см
Розмір в упаковці: 15 x 62 x 16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Водовідштовхувальне просочення, Ремнабір, Тамбур, Захист від UV, Антимоскітна сітка, Кріплення для ліхтаря |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.7 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 220 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Длина в упаковке | 62 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Дуги | |
| Дуги | Дюрапол |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
| Тип | Кемпінгові |
- Ціна: 6 120 ₴









