
Намет 3 місний Totem Apache 3
- Немає в наявності
- Код: TR_TTT-023
6 530 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет Totem Apache 3
Однокімнатний тримісний кемпінговий намет Totem Apache 3. Просторий високий тамбур з 2 входами і оглядовим вікном в торцевій стінці.
Зовнішні дуги дозволяють комфортно встановлювати і складати намет під дощем, а також використовувати його як окремий павільйон, кают-компанію чи кухню.
Особливості:
Зовнішній каркас
Дуги розташовані в зовнішньому тенті, швидке встановлення
Можливо встановлювати без внутрішнього намету
Двошаровий намет з одним входом і великим тамбуром
Два входи в тамбур і оглядове вікно в його торцевій стіні
Вхід до спального відділення продубльовано москітною сіткою
Одне велике спальне відділення
Велике вентиляційне вікно
Всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Dry Tech 75D /190T WR PU 2000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
Каркас: Фиберглас Ø 9,5 / 11 мм
Вага: 5,2 кг.
Розмір в упаковці: 18 x 61 x 22 см
Розмір: 310 х 180 х 190 см
Розмір спального місця: 180 х 195 см
Висота: 190 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Вага | |
| Вага | 5.2 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 205 см |
| Довжина | 310 см |
| Ширина | 210 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 18 см |
| Длина в упаковке | 61 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів | 2 |
- Ціна: 6 530 ₴

